1 999 273 EUR 3 310 EUR/m2
Gdynia - Pogórze Andaluzyjska Street
604.0 m2 | 8 rooms | 2008 y.
Opiekun oferty
Tomasz Malczewski - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 724766
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
type of construction rezydencja
material porotherm
type of window wooden
kitchen separate
balcony yes

Rezydencja Alhambra - wyjątkowa wizytówka polskiej riwiery, z widokiem na Zatokę Pucką, godnym wrażeń pięknej scenerii filmowej.


Zespół rezydencji o nazwie Tesoro Ivory Residences to luksus, nowa jakość życia, gdzie tradycja i nowoczesność osiągnęły efekt harmonii, w doskonałej lokalizacji.
Bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni, wachlarz szkół i przedszkoli, łatwy dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, międzynarodowego portu lotniczego, bazy promowej, 15 minut do plaży w Mechelinkach - czynią to miejsce idealnym do życia i bliskim fanom aktywności wodnych jak windsurfing i kitesurfing.

Rezydencja Alhambra to kwintesencja tradycji i nowoczesności, zdefiniowana przez przynajmniej cztery czynniki:

Bezpieczeństwo - za sprawą czteropoziomowej ochrony, dbającej o spokój mieszkańców przez całą dobę, poruszającej się pojazdami segway oraz smart.
Otoczenie - zapierające dech widoki, również dzięki specjalnie zaprojektowanym osiom widokowym, park w centrum o powierzchni ponad 4,5 ha, kilometry alejek oraz terenów, gdzie można oddać się aktywnościom fizycznym jak jogging, jazda na rolkach, rowerze czy innym sprzyjającym życiu rodzinnemu.
Architektura - nawiązująca do prestiżowych wzorców kultury polskiej i europejskiej, będąca wynikiem inspiracji polskiej architektury przełomu XVIII i XIX wieku, a także dzieł włoskich mistrzów architektury renesansu.
Jakość wykończenia - niebanalne rozwiązania - stolarka okienna z egzotycznego drewna meranti, starannie dobrane elementy wykończeniowe, klasyka detali architektonicznych, dachy z łupka i blachy miedzianej, automatyczne nawadnianie.

Sama rezydencja mieści się na przepięknej, otoczonej zielenią zamkniętej posesji, a jej powierzchnia została tak zaplanowana, by każda część była kompleksowym rozwiązaniem, z wyjściem na taras włącznie.

Parter: od progu po lewej stronie mijamy przestronną garderobę, łazienkę, której charakterystyczną cechą jest tapeta z motywami kwiecistymi o butelkowym odcieniu, salon z częścią telewizyjną i odpoczynkową z kominkiem, którego światło przechodzi również do hallu głównego, stylowy gabinet, wyjście na taras z widokiem na Zatokę, część kuchenna, na którą składa się jadalnia, kuchnia oraz korytarz prowadzący poprzez ciąg pomieszczeń gospodarczych do części gościnnej zlokalizowanej na piętrze.
Piętro to cztery specjalnie zaaranżowane przestrzenie: sypialnia/garderoba/łazienka dla gości, sypialnia/garderoba/łazienka dla dziecka, sypialnia dla gości, masterbedroom/2 garderoby, w tym damska i męska/łazienka.

Całości towarzyszy wrażenie piękna, spójności, a elementy wkomponowane we wnętrze dodają smaku, którego jednym z elementów jest spektakularny żyrandol wprost z Murano.

Serdecznie zapraszam do tego wyjątkowego miejsca.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)