718 466 EUR 1 697 EUR/m2
Gdynia - Mały Kack Olkuska Street
423.4 m2 | 7 rooms | 1999 y.
Opiekun oferty
Marcin Marczak - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 604035
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
kominek
type of construction dom mieszkalny
material brick
type of window wooden
kitchen separate
garage yes
balcony yes

Dom nad rezerwatem Kacze Łęgi w letniskowej części Gdyni - Mały Kack.

Oferuję najlepiej położoną nieruchomość w całej Gdyni. Wystarczy przejść przez bramę, by znaleźć się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym lub nad zielonym brzegiem rzeki Kaczej. Do najspokojniejszego rezerwatu w Trójmieście idziemy zaledwie 2 min.

Budynek znajduje się na granicy Małego Kacku i Witomina w otulinie Parku, a jednocześnie 6 km do centrum Gdyni, co daje doskonałą komunikację, dostęp do szkół i uczelni, eleganckiego centrum handlowego, wyśmienitych restauracji. Również osoby uprawiające jeździectwo znajda w pobliżu stajnie i szkółki jeździeckie.

Osiedle, to kameralna atmosfera niewielkiego zespołu domów.

Dom jest dwukondygnacyjny, ma 424 m2, a z tarasu rozpościera się widok na duży ogród. Sama działka na której usytuowany jest budynek ma blisko 3 500 m2. Układ domu jest komfortowy, dodatkowym atutem jest taras, który daje intymną i słoneczną zewnętrzną przestrzeń rekreacyjną. W bryle budynku znajdziemy również przestronny, dwustanowiskowy garaż, oraz wiatę na dodatkowe trzecie auto i miejsce na sezonowanie drewna kominkowego. Wnętrza domu wykonane starannie, z najlepszej jakości elementów, podłogi i elementy stolarki z drewna. W części dziennej znajdziemy m.in. przestronny salon o powierzchni blisko 60 m2, osobną kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, pokój gościnny, pokój do pracy biurowej oraz łazienkę i WC. Na piętrze znajdują się 2 odrębne sypialnie z własnymi garderobami i pokojami kąpielowymi oraz kolejny pokój gościnny. W przyziemiu budynku poza pomieszczeniami czysto technicznymi i gospodarczymi znajduje się pomieszczenie rekreacyjne (chillout room i sala bilardowa) wraz z WC.


Opis budynku:


Dwu kondygnacyjny dom mieszkalny, oddany do użytku w 1999 roku.
Budynek usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 3450 m2.
Zabezpieczenia: alarm, domofon, monitoring, drzwi antywłamaniowe
Materiał budowlany: cegła.
Ogrodzenie: metalowe.
Ogrzewanie: gazowe oraz kominek.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)