754 534 EUR 1 751 EUR/m2
Magdalenka - Magdalenka Sosnowa Street
431.0 m2 | 9 rooms | 2004 y.
Opiekun oferty
Artur Mogielnicki - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 765984
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
type of construction dom mieszkalny
material brick
type of window wooden
kitchen kitchenette
balcony yes

Duży, otoczony zielenią dom w najlepszej części podwarszawskiej Magdalenki. Narożna, porośnięta drzewami, duża działka, cicha i spokojna okolica, doskonała komunikacja do centrum Warszawy (25 minut do centrum obwodnicą). W bliskim sąsiedztwie pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola, sklepy, 5 minut samochodem do CH Janki. Oprócz otoczenia i lokalizacji niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest część wypoczynkowa z dużym zadaszonym grillem oraz usytuowany w narożniku działki całoroczny, piętrowy domek mogący służyć jako mieszkanie np. dla opiekunki do dzieci !

Powierzchnia użytkowa domu to ok. 430 m2.
Parter to przestronny hall z wyjściem na taras, wysoki( 7m ! ), otwarty na zlokalizowaną na piętrze bibliotekę salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią, gabinet, profesjonalna sala kinowa ze sprzętem nagłaśniającym wysokiej jakości oraz ekranem, garderoba, toaleta oraz garaż na dwa samochody w bryle budynku.
Na piętrze zlokalizowano 4 sypialnie, efektowną bibliotekę z widokiem na salon, dwie garderoby oraz dwie duże łazienki.
W przyziemiu mieści się bardzo duży pokój rozrywkowy (możliwość zaaranżowania np. sali fitness), aneks kuchenny z barkiem, profesjonalna piwnica na 1000 win oraz łazienka.
Aranżacja i wykończenie wnętrza domu oparte były na projekcie znanej projektantki. Zwraca uwagę efektowne połączenie przestrzeni salonu i biblioteki, kuchnia ze studia Pininfarina oraz wyjątkowa piwniczka na wina.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)