467 799 EUR 5 696 EUR/m2
Gdynia - Orłowo Orłowska Street
82.1 m2 | 3 rooms | 2008 y.
Opiekun oferty
Magdalena Watkowska - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 773170
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO miejskie
type of construction the apartment
material bloczki silikatowe
type of window wooden
kitchen separate
garage yes
balcony yes

Orłowska Riwiera, to wyjątkowe apartamenty, które powstały zaledwie 30 metrów od linii brzegowej morza w Gdyni Orłowo.


Urokliwe, orłowskie molo, a także bliskość Klifu Orłowskiego sprawiają, że jest to wyjątkowa lokalizacja.
To kameralny, nowoczesny kompleks budynków z 2008 roku. Nieruchomość inna niż wszystkie - apartament w stylu domku szeregowego, 2 kondygnacje, ogród o powierzchni 52 m2, taras 37 m2, balkon 5 m2. Nowoczesny design. Do dyspozycji mieszkańców basen, jacuzzi.

Apartament o powierzchni 82 m2, 2 poziomy.
Rozkład pomieszczeń:
Poziom 1 - parter: hall, pomieszczenie gospodarcze - pralnia, pokój, sypialnia, łazienka.
Poziom 2 - piętro: kuchnia z jadalnią, salon, toaleta, 2 tarasy, balkon, ogródek.

We wnętrzu króluje nowoczesny design, czyli nowoczesne wzornictwo - meble, materiały, formy, kolory, połączone z funkcjonalnością i wysokiej jakości materiałami. Apartament jest jasny, urządzony z elegancją, dając poczucie przestrzeni.

Lokalizacja znakomita, ekskluzywna i najlepsza z możliwych, cisza, spokój, kameralność miejsca, a jednocześnie bliskość miasta i pełnej infrastruktury niezbędnej do wygodnego funkcjonowania.
Apartamentowiec położony jest w nadmorskiej części Orłowa. Kilka minut wystarczy, aby dojść na brzeg morza, cieszyć się plażą, kąpielą, spacerem.

Dookoła Rezerwat Kępa Redłowska, Klif Orłowski. Nieopodal w parku w Kolibkach odbywają się letnie koncerty, na plaży działa teatr- Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza. Można poćwiczyć uderzenia w pobliskim parku golfowym lub pojeździć konno. W Orłowie znajduje się wszystko, co zaspokaja codzienne potrzeby: od świeżego pieczywa na śniadanie po dobra luksusowe. Zakupy można zrobić w niedalekim CH Klif oraz weekendowo w JadłoStajni Kolibki. W pobliżu znajduje się przedszkole i szkoły dla dzieci.

Teren ogrodzony i strzeżony całodobowo. Cisza, spokój i odpoczynek, są tu gwarantowane.

W cenie komórka lokatorska. Miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne 51 000 PLN.

Zapraszam na prezentację.The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)