Extraordinary real estate
in Poland and around the world

Unique story

Sotheby's Poland | International Realty

Jesteśmy częścią Sotheby’s International Realty, największej na świecie firmy pośredniczącej na rynku luksusowych nieruchomości. Powstała ona w 1976 roku, w odpowiedzi na potrzeby najbardziej prestiżowych Klientów na całym świecie w zakresie obsługi na rynku nieruchomości. Wywodzi się ze słynnego domu aukcyjnego Sotheby’s, założonego w 1744 roku przy New Bond Street w Londynie, obecnie będącego najstarszą firmą notowaną na nowojorskiej giełdzie.

Extraordinary real estate

Otwieramy drzwi do świata luksusowych nieruchomości w Polsce i na świecie. Wybierz dla siebie jedną z „pereł” do zamieszkania lub na wakacyjny pobyt. Zabezpiecz swój majątek i inwestuj w szczególnych lokalizacjach.

O Sotheby’s International Realty

Sieć Sotheby’s International Realty znajduje się obecnie na liście 50 najlepszych organizacji ocenianych według satysfakcji Klientów. Uznana została także za najbardziej prestiżową firmę zajmującą się nieruchomościami dla konsumentów o wysokich zarobkach. Pracuje w niej ponad 19 tysięcy doradców w 845 biurach w 63 krajach i terytoriach na świecie.