Nieruchomość miesiąca | styczeń 2018 | Penthouse z basenem w sercu Warszawy

Czy można mieszkać w samym sercu miasta i nie musieć wybierać pomiędzy doskonałą lokalizacją, a przestrzenią i komfortem osiągalnym dotychczas jedynie w luksusowych rezydencjach? Ta oferta z łatwością spełni oczekiwania osób o najbardziej wyrafinowanym guście.

Centrum Warszawy kojarzy się ze zgiełkiem, ale nie sposób odmówić mu uroku właściwego największym światowym metropoliom. Bogata oferta kulturalna zachęca do aktywnego uczestniczenia w życiu miasta oraz pozwala poczuć prawdziwego ducha europejskiej stolicy. Warszawskie Śródmieście od wielu lat wzbudza także duże zainteresowanie w branży nieruchomości premium i luksusowych. Na szczególną uwagę zasługuje Powiśle, które swój wyjątkowy charakter zawdzięcza przede wszystkim doskonałemu położeniu w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta, a także licznym terenom zielonym i rekreacyjnym zlokalizowanym w pobliżu. Mieszkańcy tej okolicy mogą cieszyć się urokami wielkomiejskiego życia nie rezygnując z przebywania w pobliżu zieleni i natury, tak rzadko spotykanych w mieście.

W nowopowstałej inwestycji w doskonałej lokalizacji w sercu Powiśla uwagę przykuwa nowoczesna architektura, a z okien jej apartamentów rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na Wisłę i panoramę miasta. Dla maksymalnego komfortu mieszkańców oraz z myślą o ich proekologicznym stylu życia na miarę XXI wieku w budynku zastosowano najnowsze technologie, w tym na przykład windy z technologią odzyskiwania energii czy stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Na najbardziej wymagających czeka jednak coś znacznie bardziej niezwykłego. Na ostatnim piętrze inwestycji powstał bowiem jedyny w swoim rodzaju, dwupoziomowy penthouse z unikalnym w skali Warszawy widokiem, rozpościerającym się zarówno z szerokich, panoramicznych okien apartamentu, jak i z przynależącego do niego 100-metrowego tarasu. To właśnie na tarasie znajduje się prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu - prywatny basen z widokiem na panoramę Warszawy.

W apartamencie o powierzchni 260 m2 zaprojektowanych zostało sześć pokoi, ale jego szkieletowa konstrukcja umożliwia dowolną aranżację pomieszczeń – istnieje więc możliwość adaptacji apartamentu także na przestronne atelier artystyczne, nowoczesne biuro, kancelarię, czy choćby studio telewizyjne. Przestrzeń zaprojektowana została specjalnie dla tych, którzy poszukują spokojnego azylu w prestiżowej lokalizacji Powiśla. Penthouse ten z łatwością spełni oczekiwania osób o najbardziej wyrafinowanym guście. 

Nowa inwestycja swój wyjątkowy charakter zawdzięcza z jednej strony doskonale zaplanowanej architekturze, a z drugiej wysokiej jakości materiałom wykończeniowym, w tym kamiennej elewacji i kamieniom posadzkowym wewnątrz. W skład całego kompleksu apartamentowego wchodzą trzy połączone ze sobą budynki, z których najwyższy liczy dziesięć kondygnacji.

Zastosowano w nich szereg rozwiązań zapewniających najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa oraz dających wyjątkowe poczucie wolności. Należą do nich na przykład całodobowa recepcja, usługa concierge, ogólnodostępne wielkopowierzchniowe zielone dachy VIP Club, czy wewnętrzne patio połączone specjalnym przejściem z Wisłostradą.

Z myślą o mieszkańcach chcących aktywnie spędzać czas wolny, w budynku zaaranżowana została także strefa fitness oraz ścianka wspinaczkowa.

 

Szczegóły oferty: 

pow. 258.0 mkw.

6 pokoi

7 740 000 PLN 

ZOBACZ OFERTĘ

 

Kontakt: 

Poland Sotheby’s International Realty

Tomasz Bujnowski, Property Advisor

tel. 695 252 188

e-mail: tomasz.bujnowski@poland-stohebysrealty.pl

- Izabela Mikruta-Smółka, Poland Sotheby's International Realty