Alhambra Residence - wizytówka polskiej riwiery

Rezydencja Alhambra to prawdziwa wizytówka polskiej riwiery. Wchodzi w skład kameralnego kompleksu sześciu rezydencji pod wspólną nazwą Tesoro Ivory Residences, a z jej okien, tarasu i ogrodu można podziwiać widok na zieleń i Zatokę Gdańską.

 

Projekt zespołu rezydencji nawiązuje do prestiżowych wzorców kultury i jest wynikiem inspiracji polską architekturą przełomu XVIII i XIX wieku oraz dziełami włoskich mistrzów architektury renesansu. Rezydencję wyróżnia także jakość wykończenia oraz zastosowane w niej niebanalne rozwiązania. Stolarka okienna wyprodukowana została z egzotycznego drewna meranti, a starannie dobrane elementy wykończeniowe oraz klasyka detali architektonicznych zadowolą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

 

Wnętrza ze smakiem 

Niezwykły, starannie dopracowany projekt wnętrz to efekt harmonijnego połączenia śmiałej, przemyślanej wizji właścicieli z doświadczeniem i kreatywnością stojącego za koncepcją wnętrz projektanta. Poczucie stylu, estetyka i myśl architektoniczna nadały tej nieruchomości rezydencjonalny charakter. Tutaj nowoczesność w odważny, ale spójny sposób koresponduje z klasyką. We wnętrzach rezydencji można odpocząć na kolorowych szezlongach lub cieszyć oko spektakularnym żyrandolem sprowadzonym wprost z włoskiego Murano. Na piętro prowadzą nas kręte, podświetlane schody, a naszym krokom towarzyszy podłoga wyłożona kontrastową szachownicą. Każde z wnętrz to idealnie zaprojektowana i wykończona przestrzeń, służąca komfortowi domowników, dzięki czemu Rezydencja Alhambra stanowi przestrzeń idealną dla wszystkich członków rodziny.

 

Lokalizacja dla wymagających

O atrakcyjności tej okolicy świadczy przede wszystkim bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni. Dostęp do pełnej infrastruktury miasta, z szerokim wachlarzem punktów usługowych, szkół i przedszkoli w okolicy, a także łatwy dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, międzynarodowego portu lotniczego i bazy promowej to dowód na to, że lokalizacja inwestycji została starannie przemyślana nie tylko pod względem estetycznym, ale i praktycznym. Dzięki specjalnie zaprojektowanym osiom widokowym mieszkańcy mogą cieszyć się zachwycającym, niczym niezakłóconym krajobrazem. Fanom sportów wodnych i miłośnikom aktywnego spędzania wolnego czasu z pewnością spodoba się informacja, iż rezydencja zlokalizowana jest zaledwie 15 minut od plaży popularnej wśród amatorów windsurfingu i kitesurfingu.

W skład kompleksu Tesoro Ivory wchodzi również park dla mieszkańców, którego łączna powierzchnia wynosi ponad 4,5 ha, z kilometrami alejek i terenami, gdzie można oddawać się aktywnościom fizycznym takim jak jogging, jazda na rolkach czy rowerze.

 

Kto w Rezydencji Alhambra poczuje się jak w domu?

 

To idealny dom dla osób świadomych swoich wymagań i stylu życia. Nieruchomość świetnie sprawdzi się jako miejsce zamieszkania dla rodziny ceniącej sobie prywatność, a ponadto lubiącej przestrzeń, elegancję i komfort.

 

Szczegóły oferty:

Powierzchnia: 604 mkw. (8 pokoi)
Cena: 11 500 000 PLN
Opiekun oferty: Joanna Kaszubowska
tel. + 48 695 995 883

Zobacz ofertę >>>

- Izabela Mikruta-Smółka, Poland Sotheby's International Realty