Aktualne oferty

Wyjątkowa lokalizacja przy ulicy Emaus jest największym atutem apartamentów. Ta zielona i pełna spokoju przestrzeń miejska jest doskonale skomunikowana z całym Krakowem i położona zaledwie 5 minut spacerem na Krakowskie Błonia oraz około minutę nad Wisłę.

To prawdziwe serce Salwatoru z restauracjami, sklepami, cukierniami, szkołami i przedszkolami. Usytuowanie projektu zapewnia mieszkańcom możliwość przebywania w zielonej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, a także szeroki dostęp do obiektów rekreacyjnych: kortów tenisowych, tras biegowych, rowerowych i rolkowych oraz ze względu na sąsiedztwo Wisły – bulwarów Wiślanych.

Mieszkańcy Enklawy Emaus będą mogli się cieszyć pięknym widokiem na Kopiec Kościuszki.

Wyjątkowość i charakter miejsca uzupełnia pobliski Plac Na Stawach, gdzie codziennie działa lokalny targ, na którym można kupić ekologiczne warzywa i owoce.

Inwestycja składa się z 12 ekskluzywnych apartamentów o powierzchni mieszkalnej od 35 do 140 m2 w pięknie wykończonej architekturze. Budynek zbudowany w energooszczędnej technologii i wyposażony w urządzenia zapewniające komfort mieszkania.

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano wygodny parking podziemny, z zadaszoną oraz podgrzewaną rampą zjazdową.

Inwestycja przy ul. Emaus to wygodny i prestiżowy projekt, wyróżniający się dbałością o materiały wykończeniowe oraz komfort użytkownika. Apartamenty są usytuowane na terenie zielonym otwartym z zagospodarowaną zielenią, monitorowanym i wyposażonym w instalację video domofonową. Części wspólne zielone będą wyposażone w instalację do ich podlewania. Dojścia będą wykonane z kostki granitowej.

Wnętrze wykonane z najwyższej jakości materiałów, posadzki gresowe, ściany wykończone płytami kamiennymi, schody gresem, poręcze ze stali nierdzewnej oraz winda osobowa ze stali nierdzewnej.

Wnętrze mieszkań przygotowane będą pod własną aranżację. Na wyposażeniu standardowym znajdować się będą podłogi z wylewki betonowej zatartej na gładko, ściany gipsowane, sufity pokryte tynkiem gipsowym. Wysokość kondygnacji wynosić będzie 2,7 m w świetle, stolarka drewniana, parapety kamienne, instalacja olicznikowana, wykonane podejścia wody kanalizacji, wentylacja mechaniczna, video domofon.

Sprzedaż prowadzi Poland Sotheby’s International Realty.

Kontakt:
Sabina Satoła
Property Advisor

sabina.satola@poland-sothebysrealty.pl
+ 48 723 193 456

Jako lider na rynku, zwłaszcza w segmencie premium, dla naszych Klientów świadczymy usługi kompleksowego doradztwa w obszarze kupna i sprzedaży nieruchomości. W tym celu współpracujemy z inwestorami i firmami deweloperskimi, a w naszej ofercie znaleźć można atrakcyjne oferty z rynku pierwotnego. Nasza skuteczność oraz wysoka jakość usług wielokrotnie znalazła potwierdzenie w zrealizowanych projektach nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.