VISIT OUR

SOCIAL MEDIA PROFILE'S

Poland Sotheby's

Extraordinary real estate
in Poland and around the world

LOG ON OUR

NEWSLETTER

Thank you for your subscription.

You have already subscribed.

E-mail address was not found.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Back

2 281 EUR/M2

683 124 EUR

Sopot - Sopot Dolny

Łokietka Street
  • 299.5 m2
  • 4 rooms
  • 2017 y.
Offer no: 564884
Fill out the form and find out more about this offer:
material
brick

Piętrowy wolnostojący dom w Dolnym Sopocie.

Położony na narożnej działce o powierzchni 686 m2, na działce dodatkowo znajduję mały domek o powierzchni 50 m2, składający się z 1 pokoju,kuchni,łazienki oraz przedpokoju,posiadający niezależne ogrzewanie gazowe.Domek wyremontowany w 2010 r.
Dom składa się z 2 niezależnych lokali mieszkalnych ,każdy z nich posiada swoją księgę wieczystą.Mieszkania na parterze posiada powierzchnię 72 ,składa się z 3 pokoi, z jednego z nich jest wyjście na taras z zejściem do ogrodu ,kuchni,łazienki, hollu,
Mieszkanie na I piętrze o powierzchni 74 m2 ma 2 balkony od strony południowej, składa się również z 3 pokoi,kuchni,łazienki oraz hollu.
Stan techniczny budynku dobry, 3 lata temu ocieplony ,nowa elewacja,wymieniono dachówkę oraz wykonano izolację poziomą i pionową, wszystkie okna pcv.Ogrzewanie gazowe niezależne dla 2 lkali mieszkalnych, równie liczniki elektryczne oraz wodomierze są oddzielne dla każdego mieszkania.
W mieszkaniu na I piętrze łazienka po remoncie, w kuchni nowsza glazura,terakota, w pokojach na podłogach wykładzina, stolarka wewnętrzna starszego typu.
Mieszkanie na parterze do remontu.
Piece gazowe nowszej generacji maki Viessman.
Domek w ogrodzie może byc wynajmowany dla letników lub studentów, .
Obowiązujący plan miejscowy zagospodarowania przewiduje dla tego terenu zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem do 4 mieszkań oraz usługi do 30 % powierzchni użytkowej budynku, wysokośc zabudowy do 12 m, 25 % pokrycia powierzchni zabudowy.
Dom się nadaje dla zamieszkania 2 rodzin lub jednej rodziny z opcją wynajmu 2 lokalu.Istniej możliwośc rozbudowy.

The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93) .
Location