1 058 903 EUR 2 930 EUR/m2
Gdynia - Kamienna Góra Korzeniowskiego Street
361.5 m2 | 6 rooms | 1998 y.
Opiekun oferty
Joanna Kaszubowska - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 709832
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
type of construction dom mieszkalny
material brick
type of window wooden
kitchen separate
garage yes
balcony yes

Stylowa rezydencja nad morzem.

Tu życie jest podróżą, którą rozpoczynamy już od progu. Przepiękne patio w otulinie zieleni stanowi zaproszenie do relaksu i definiuje sposób spędzania tu czasu. Kiedy w 1998 roku Właściciele podjęli decyzję o generalnym remoncie, ich działaniom przyświecała idea ponadczasowości, najwyższej jakości, bezpieczeństwa i przyjaźni z naturą.
Hiszpańskie drzwi, włoskie meble stanowiące wyposażenie części gabinetu oraz znajdujące się tam lampy idealnie wkomponowały się w obraz domu.

To miejsce jest ostoją. Najbardziej luksusowa dzielnica Gdyni w całości położona na morenowym wzgórzu, z którego roztacza się niebanalny widok, gdzie styl miasta miesza się ze stylem kurortu.

Parter domu: hall, który prowadzi do kuchni z jadalnią oraz części dziennej salonowej z kominkiem, z wyjściem na patio, toaleta.
I piętro: przestronna garderoba, toaleta, część domowa, na którą składa się kameralny gabinet, główna sypialnia oraz łazienka.
II piętro: 2 gabinety/sypialnie, toaleta.
Przyziemie: siłownia, sauna, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż 2-3-stanowiskowy.

Serdecznie zapraszam na prezentację:
The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)