VISIT OUR

SOCIAL MEDIA PROFILE'S

Poland Sotheby's

Extraordinary real estate
in Poland and around the world

LOG ON OUR

NEWSLETTER

Thank you for your subscription.

You have already subscribed.

E-mail address was not found.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Back

2 156 EUR/M2

1 078 154 EUR

Piaseczno - Stara Iwiczna

Okrężna Street
  • 500.0 m2
  • 7 rooms
  • 2018 y.
Offer no: 612780
Fill out the form and find out more about this offer:
type of construction
dom mieszkalny
material
brick
type of window
wooden
kitchen
separate
garage
yes

JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH REZYDENCJI ZALESIA DOLNEGO

Unikalny, przepiękny dom (replika dworu polskiego, wg indywidualnego projektu) 300m2 połączony z dwoma oficynami po 200m2 + oranżeria - łącznie ok. 800 m2 powierzchni użytkowej, na pięknej zalesionej działce 3.060 m2 (starodrzew sosny i brzozy).
Wszystko urządzone z wielkim smakiem w kolorach biało-beżowo-kremowych, w środku i na zewnątrz sztukaterie i opaski zdobne.
Całość wykończona na najwyższym poziomie, z najlepszych materiałów.
Do wykończenia pozostaje tylko oranżeria i część fitness/domowe SPA/: basen z przeciwprądem, jacuzzi, siłownia, sauna sucha i infrared, grota solna, łazienka. Wszędzie ogrzewanie ścienne i podłogowe.
- System wentylacji mechanicznej z rekuperacją (odzyskiem ciepła), instalacja odkurzacza centralnego. Rozbudowane systemy zabezpieczeń (alarm zewnętrzny i wewnętrzny, monitoring, szyby i okucia antywłamaniowe, instalacja kamerowa itp.) Pięknie zagospodarowany ogród, rabaty (z licznymi nasadzeniami) oraz trawnik ok. 400m2 z automatycznym podlewaniem, do wykończenia rzeczka ze stawem i kaskadą. Własna studnia głębinowa. Drewutnia i domek na narzędzia. Duży (ok. 60m2), częściowo zadaszony taras, plac zabaw dla dzieci, buda i wybieg dla psa.
Cały teren ogrodzony (stylowe kute ogrodzenie i piękna brama wjazdowa).
- Na parterze: przepiękny stylowy kominek francuski w salonie (biały marmur), z wkładem otwieranym na bok i do góry, sień, imponujący hall, ogromny salon, biblioteka, jadalnia z wykuszem, kuchnia z wyspą/stolikiem, korytarz, łazienka gościnna, gabinet, kotłownia z pralnią, garderoba, spiżarnia, piękne schody kręcone na piętro.
- Na piętrze: trzy duże pokoje/sypialnie każda połączona z dodatkowym pokojem/garderobą, piękny salonik z wyjściem na stylowy balkon z pięknym widokiem na ogród, dwa ogromne, w pełni wyposażone salony kąpielowe z oknami, hall z dodatkową garderobą, wejście na strych (dodatkowe 100 m2). Najwyższej klasy wyposażenie kuchni i łazienek (sprzęt AGD i glazury), piękna stolarka drewniana drzwi i okien (ze stylowymi szprosami), deski dębowe olejowane na parterze, deski sosnowe na piętrze.
W oficynie oddzielne mieszkanie gościnne z łazienką.

Stosunkowo niewielkie koszty utrzymania, - posiadłość idealna jako prywatna rezydencja lub na działalność gospodarczą (np. Day Spa)

Cena: 4.500.000 złotych

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93) .
Location