VISIT OUR

SOCIAL MEDIA PROFILE'S

Poland Sotheby's

Extraordinary real estate
in Poland and around the world

LOG ON OUR

NEWSLETTER

Thank you for your subscription.

You have already subscribed.

E-mail address was not found.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Back

4 679 EUR / MNTH

Konstancin-Jeziorna - Strefa A

Batorego Street
  • 600.0 m2
  • 8 rooms
  • 2000 y.
Offer no: 399211
Fill out the form and find out more about this offer:
material
brick

Rezydencja z basenem położona w najbardziej prestiżowych lokalizacji w Konstancinie (Strefa A) na pięknej działce o pow. ok. 3300m2.

Na powierzchnię ok. 600 m2 składają się trzy funkcjonalne poziomy.
Na parterze domu znajduje się przestronny salon z wyjściem na zadaszony taras, przestronna w pełni wyposażona kuchnia, trzy sypialnie w tym jedna z dedykowaną łazienką, garderoba, kryty basen o wymiarach 10x4 o głębokości 2,2m oraz z dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. Na piętrze znajduję się drugi salon z kominkiem, trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Poddasze użytkowe do dowolnego zagospodarowanie. W piwnicy znajduję się pralnia, suszarnia oraz kotłowania.
Dom został wybudowany został w 2000 roku w technologi niemieckiej, elewacja obłożona cegła klinkierową. Do wykończenia domu zostały użyte materiały wysokiej klasy. Cały teren jest pięknie zagospodarowany. Dom wyposażony jest w instalację alarmową z podziałem na strefy oraz odkurzacz centralny.
Nieruchomość położona jest w najbardziej prestiżowej części miejscowości Konstancin - Jeziorna, w sąsiedztwie innych rezydencji posadowionych na pięknie zalesionych działkach. Odległość od ścisłego centrum Warszawy wynosi 20 km. Szkoła amerykańska w zasięgu 10 minut jazdy samochodem. W samym Konstancinie znajdują się wszelkiego rodzaju sklepy oraz punkty usługowe ułatwiające życie mieszkańcom.

The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93) .
Location