484 966 EUR 1 311 EUR/m2
Głosków - Głosków Wiśniowy Ogród Street
370.0 m2 | 5 rooms | 2017 y.
Opiekun oferty
Patrycja Miszkiewicz - Poland Sotheby's International Realty

Patrycja Miszkiewicz

695 252 188

Inne moje oferty
Offer no: 561908
Drukuj ofertę
typ ogrzewania kominek
CO elektryczne
type of construction dom mieszkalny
material brick
type of window połaciowe
kitchen separate
balcony yes

Nowoczesny dom z basenem pod Warszawą.

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom z basenem, położony w niedalekiej odległości od Warszawy.
Dom zbudowany według własnego projektu, został wyposażony w rozwiązania najnowszej generacji takie jak:odkurzacz centralny, profesjonalny system alarmowy,kominek o mocy 34kW z płaszczem wodnym 34kW, oraz basen o średnicy 7,3 m i głębokości 132 cm wraz z dużym 80m2 tarasem przy basenie, co sprawia że dom jest spektakularnie wygodny i komfortowy.
Dom znajduje się w bardzo spokojnej okolicy przy drodze prywatnej, zamykanej oddzielną elektryczną bramą. W domu zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania dotyczące systemu zabezpieczeń.
Idealny dom na własność lub wynajem dla osób pracujących w Warszawie, ceniących komfort
i spokój. Podróż z centrum Warszawy do domu zajmuje od 40 do 50 minut w godzinach szczytu.
Dom z jednej strony sąsiaduje z łąkami, lasem i stawami,dając duże możliwości pod uprawianie różnych sportów oraz spacery.
W niedalekiej odległości od domu znajduje się kilkanaście stadnin,które oferują styl westernowy oraz klasyczny. Dla osób poszukujących extremalnych doznań niedaleko znajduje się tor off-raod, gokarty oraz motocross. Dodatkowo niedaleko jest szkoła języków obcych i plac zabaw.
W piwnicy domu znajdują się:spiżarnia, bar z dużą lodówką, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, sala do ćwiczeń oraz 3 pomieszczenia techniczne.

https://www.youtube.com/watch?v=Ju1iC_O4NR0


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)