857 402 EUR 1 927 EUR/m2
Zakopane - Kościelisko Kościelisko Street
445.0 m2 | 12 rooms | 2007 y.
Opiekun oferty
Filip Olszewski - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 636299
Drukuj ofertę
Fill out the form and find out more about this offer:
typ ogrzewania CO gazowe
type of construction pensjonat
material mixed
type of window wooden
kitchen separate

Oferujemy na sprzedaż pensjonat z zapierającym dech w piersiach widokiem w miejscowości Kościelisko w województwie Małopolskim.

Przyziemie pensjonatu składa z pomieszczeń przeznaczonych pod Wellness/SPA oraz pomieszczeń gospodarczych. Na parterze budynku zlokalizowane są pokoje dla gości oraz przestronna kuchnia z jadalnią i powierzchnią do wspólnego spędzania czasu. Pierwsze piętro oraz poddasze składają się z pokoi dla gości. Większość pokoi posiada niczym nie zakłócony widok na Tatry.

Opis budynku:

Dwukondygnacyjny Budynek z wysokim przyziemiem oraz poddaszem mieszkalnym usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1183 m2, wybudowany w technologii mieszanej (konstrukcja żelbetowa z wypełnieniem z pustaka ceramicznego). Obecnie budynek jest wykończony z zewnątrz i trwają prace wykończeniowe wnętrza. Cena podana w ofercie zakłada sprzedaż w obecnym stanie inwestycji oraz będzie modyfikowana wraz z dalszymi nakładami finansowymi. Docelowo pensjonat zostanie wykończony w standardzie odpowiadającemu hotelowi skategoryzowanemu na obiekt czterogwiazdkowy.

Opis lokalizacji:

Kościelisko leży w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim. Na stałe mieszka w nim około 8 000 mieszkańców. Miejscowość położona jest u stóp Pasma Gubałowskiego, na zboczach wzgórz do niego należących (między innymi Palenicy Kościeliskiej – 1183 m n.p.m.), na terenie Rowu Kościeliskiego. Ze względu na bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego stanowi doskonały punkt do rozpoczęcia przygody w górach. Najbliżej znajdują się wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Najistotniejszym czynnikiem determinującym atrakcyjność oferty jest jej bliskość względem Zakopanego. w zaledwie 8 minut (4 km) dostaniemy się samochodem spod pensjonatu do samego Centrum ulubionego kurortu górskiego Polaków. Jednocześnie Pensjonat położony jest z dala od zgiełku miasta, z fenomenalnym widokiem z niemal wszystkich pomieszczeń na pasmo Tatr.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)