937 632 EUR 2 963 EUR/m2
Kraków - Wola Justowska Wiosenna Street
316.5 m2 | 5 rooms | 2018 y.
Opiekun oferty
Katarzyna Burian - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 744082
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
type of construction dom mieszkalny
material pustak ceramiczny
type of window aluminium
kitchen kitchenette
balcony yes

Wspaniały, nowoczesny dom, położony w sercu Woli Justowskiej.

LOKALIZACJA
Wola Justowska to dzielnica Krakowa, która łączy w sobie prosty dostęp do obwodnicy Krakowa oraz lotniska w Balicach z bliskością centrum miasta oraz zielonymi płucami Krakowa - Lasem Wolskim. Dobra infrastruktura, dostęp do różnorodnych usług, zaplecze gastronomiczne oraz sportowo rekreacyjne dodatkowo uatrakcyjniają tą dzielnicę. Las Wolski, dostępny w odległości 5 minut spacerem z dużą ilością ścieżek pieszych i rowerowych, Ogrodem Zoologicznym, Kopcem Kościuszki i Kopcem Piłsudskiego jest idealnym miejscem na długie spacery i dla osób aktywnych.
Wyjeżdżając z Woli Justowskiej, poruszamy się wzdłuż Krakowskich Błoń wprost na Stare Miasto.

OTOCZENIE
W tej części Woli Justowskiej dominuje zabudowa niska, jednorodzinna, zdecydowana większość domów to budynki stosunkowo nowe, zadbane i uporządkowane.

DOM
W nowoczesnej, prostej bryle zamknięto 317m2 bardzo funkcjonalnej powierzchni. Parterze, poza pomieszczeniami pomocniczymi (garderoba, spiżarnia, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze) znajdzie salon z kuchnią i jadalnia o powierzchni blisko 90m2 z dużym przeszkleniem i wyjściem na taras i do ogrodu. Na parterze zlokalizowany jest również dwustanowiskowy garaż. Na piętrze, obok sypialni głównej o powierzchni 32m2 z wewnętrzną łazienką oraz garderobą znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, dwie garderoby oraz pralnia. Dom został wyposażony w aluminiowe okna, ogrzewanie podłogowe w całym domu, rekuperację, pompę ciepła oraz klimatyzację.
Elewacja domu wykończona zostanie nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi, a 12-sto arowa działka, na której stoi dom zostanie obsadzona roślinami.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)