2 091 224 EUR 2 091 EUR/m2
Kraków - Wola Justowska Orla Street
1 000.0 m2 | 9 rooms | 2012 y.
Opiekun oferty
Katarzyna Burian - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 637325
Drukuj ofertę
Fill out the form and find out more about this offer:
typ ogrzewania CO gazowe
type of construction dom mieszkalny
material pustak ceramiczny
type of window wooden
kitchen separate

Wspaniały, unikalny dom z luksusową strefą spa i basenem, położony w sąsiedztwie Lasu Wolskiego.

Cały dom to 1000 m2 niezwykle funkcjonalnej powierzchni, wykończonej przy użyciu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, wyposażoej w nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniające mieszkańcom komfort jak również wysoki poziom bezpieczeństwa:

1. Strefa Spa to 330m2 powierzchni wykończonej włoskimi mozaikami, gdzie znajduje się basen kryty, jacuzzi, sauna, łazienka, przebieralnia, podgrzewane leżanki.
2. Służbówka to w pełni wyposażone i funkcjonalne mieszkanie dla pomocy domowej z kuchnią, łazienką i sypialnią.
3. Strefa rekreacyjna to wytłumiona sala kinowa wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłośniający, kino z efektem 3D oraz otwarta przestrzeń ze ścianką wspinaczkową i sprzętem do ćwiczeń i zabawy.
4. Strefa mieszkalna to przestronna, otwarta przestrzeń dzienna z wygodnym salonem, salonikiem kawowym, jadalnią oraz kuchnią, z której rozpościera się widok na całą okolicę. Na piętrach znajduje się sypialnia główna z dwoma garderobami, wewnętrzną łazienką oraz trzy dodatkowe sypialnie z dużą łazienką.
5. Przed domem znajduje się duży podjazd, z którego wjeżdżamy do 3 stanowiskowego garażu.

Dom położony jest na 36-cio arowej działce z ogrodem zaprojektowanym i utrzymywanym przez specjalistyczną firmę. Budynek został wybudowany w 2012r., natomiast strefa SPA z basenem oraz sala kinowa, łazienki i instalacje elektryczne zostały wykończone, wymienione i wyposażone w 2015r.
Cała nieruchomość stanowi kompletną, komfortową i przemyślaną rezydencję, której mieszkańcy mogą cieszyć się nowoczesnymi udogodnieniami w luksusowym otoczeniu.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)