490 631 EUR 1 505 EUR/m2
Kraków - Wola Justowska Królowej Jadwigi Street
326.0 m2 | 5 rooms | 2018 y.
Opiekun oferty
Michał Bysiek - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 627522
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
type of construction dom mieszkalny
material pustak ceramiczny
type of window pcv
kitchen separate
balcony yes

Przestronna nieruchomości w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa.

Trzykondygnacyjny dom o łącznej powierzchni użytkowej 326 m2 to wspaniała propozycja dla osób szukających bliskości terenów zielonych i rekreacyjnych, a zarazem miejsca gdzie infrastruktura miejska i usługowa jest na wyciągnięcie ręki.
Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym znajduje się na zadrzewionej 13 arowej działce z wjazdem bezpośrednio od ulicy Królowej Jadwigi.

Każda z kondygnacji pełni oddzielną funkcję tej wspaniałej nieruchomości.
Na parterze znajduje się część dzienna - wypoczynkowa i rekreacyjna. Przewidziano tutaj miejsce między innymi na przestronną kuchnię, jadalnię czy salon oraz salę kinową.
Na pierwszym piętrze znajdziemy trzy znakomicie doświetlone sypialnie, które uzupełniają pomieszczenia przynależne takie jak dwie łazienki czy garderoby. Projekt domu przewiduje możliwość popełnienia dodatkowej kondygnacji w postaci antresoli.
Ostatnią kondygnacją jest użytkowa piwnica. Miejsce dla prawdziwego gospodarza domu w którym przewidziano miejsce np. na winiarnię.The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)