Czorsztyn-Maniowy - Czorsztyn Czorsztyn-Maniowy Street
360.0 m2 | 7 rooms | 2019 y.
Opiekun oferty
Michał Bysiek - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 712796
Drukuj ofertę
typ ogrzewania inne
type of construction rezydencja
material mixed
type of window aluminium
kitchen kitchenette
balcony yes

Wyjątkowa rezydencja z basenem i SPA nad Zalewem Czorsztyńskim.

Na spektakularnej działce o powierzchni 3500 m2 powstaje przepiekna nieruchomość z której rozpościera się widok na panoramę Tatr, Pienin oraz Gorców.
Rezydencja o łącznej powierzchni 360 m2 realizowana jest w połączeniu góralskiej tradycji jak i nowoczesnych rozwiazań technologicznych takich jak pompy ciepła, ekologiczna oczyszczalnia czy aluminiowa stolarka okienna wysokiej klasy. Wykończenie domu oparte jest o materiały najwyższej klasy. Meble i sprzęt kuchenny najlepszych polskich i zagranicznych marek - Ryś, OknoPlus, Flamant, Rvb, Antonio Lupi.

Na terenie działki zaprojektowany został domek gościnny o powierzchni 90m2, altana ogrodowa jak również stan rybny przy potoku biegnącym na granicy działki.

Lokalizacja domu znajduje się w najbliższym sąsiedztwie Zamku Czorsztyńskiego jak również w pobliżu przystani gondolowej czy wyciągu narciarskiego w Kluszkowcach
Jest to spokojna jak również bardzo atrakcyjna turystycznie okolica.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)