1 197 632 EUR 5 988 EUR/m2
Sopot - Sopot Dolny Pułaskiego Street
200.0 m2 | 7 rooms | 1956 y.
Opiekun oferty
Magdalena Watkowska - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 752483
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
type of construction apart hotel
material brick
type of window pcv
kitchen separate

Spełniamy marzenia. Luksusowe pokoje na wynajem-własny boutique hotel w Sopocie Dolnym.

Sopot jest najbardziej znanym i najchętniej odwiedzanym kurortem nadmorskim w Polsce.
Miasto co roku odwiedzane jest przez ponad 2 mln turystów, których przyciąga niesamowita
atmosfera tej przepięknej, nadmorskiej miejscowości. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard wypoczynku oraz bogatą ofertę atrakcji turystycznych i wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.
Aby uznać nieruchomość za bardzo dobrą inwestycję, musi ona spełnić 3 warunki: lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja-w tym przypadku warunek jest spełniony-Sopot Dolny, ul. Pułaskiego.

Kamienica wybudowana w 1956 roku. Elewacja budynku została wyremontowana w 2014 roku.

Luksusowe pokoje na wynajem :7 pokoi z łazienkami-świetnie funkcjonujący biznes od 2017 roku, miejsce doceniane przez Gości-wysoka ocena na portalach 9.7 (510 opinii), idealna lokalizacja -zaledwie kilka minut spacerem do Monte Cassino, plaży, morza oraz wszystkich atrakcji Sopotu.

Rozkład pomieszczeń: na parterze znajduje się recepcja, przestronny hall, 3 pokoje z łazienkami i pomieszczenie gospodarcze, na pierwszym piętrze przestronny hall, 4 pokoje z łazienkami, kuchnia do dyspozycji gości. Łącznie 200m2. Czynsz latem 1.000,00zł, zimą 1.700,00zł-koszty łączne za wszystkie pokoje wraz z łazienkami i części wspólne. Ogrzewanie gazowe.

Jest kameralnie, niezwykle elegancko, pokoje zostały zaprojektowane przez architekta, a meble wykonane na zamówienie. Wykorzystano szlachetne materiały i tkaniny. Jest pięknie i stylowo, ale nowocześnie. Bardzo dobrze funkcjonujący biznes.
Zaledwie 500 metrów od kamienicy znajduje się parking.

Zapraszam na prezentację.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)