136 405 EUR 2 067 EUR/m2
Pogórze - Pogórze Madrycka Street
66.0 m2 | 3 rooms | 2017 y.
Opiekun oferty
Magdalena Watkowska - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 749774
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO miejskie
type of construction rezydencja
material bloczki silikatowe
type of window wooden
kitchen kitchenette
balcony yes

Perła Polskiej Riwiery, zespół rezydencji Tesoro-nowy standard luksusowych nieruchomości.


Ogrody Tesoro, to harmonijne połączenie tradycji z nowoczesnością, osiedle luksusowych rezydencji- apartamentowców. Sercem osiedla jest centralnie położony, ponad 4-hektarowy park w stylu angielskim, pełen przytulnych zakątków i malowniczych kompozycji roślinnych o niespotykanych barwach i zapachach. Park to obszar zadbanej w każdym detalu zieleni, architektury wspólnej, wewnętrzne jezioro, ścieżki i place do uprawiania sportów a także plac zabaw dla dzieci. Teren osiedla jest w pełni ogrodzony i monitorowany. Dodatkowo, dzięki mobilnej, czteropoziomowej ochronie mieszkańcy mogą cieszyć się luksusowym życiem bez obawy o swoje bezpieczeństwo.

Luksusowy apartament o powierzchni 66m2 i poddasze ok 20m2, położony jest na 1 piętrze. Rozkład: korytarz, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój, łazienka, garderoba, 2 balkony i poddasze-dodatkowa powierzchnia ok 20m2 z oknem połaciowym. Do wykończenia wnętrz użyto wysokiej jakości materiałów. Ekspozycja okien na 3 strony świata wschód-północ-zachód.
W cenie miejsce postojowe.

Lokalizacja osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie Gdyni, pozwala cieszyć się urokami nowoczesnej aglomeracji oraz komfortem życia w zaciszu natury.
Znakomita komunikacja, umożliwia szybkie dotarcie do obwodnicy Trójmiasta oraz autostrady A1. Ogrody Tesoro, to miejsce powstałe z myślą o ludziach, którzy pielęgnują tradycję i ponadczasowe wartości. Zapraszam na prezentację.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)