213 422 EUR 2 180 EUR/m2
Gdynia - Wielki Kack Wzgórze Bernadowo Street
97.9 m2 | 3 rooms | 2003 y.
Opiekun oferty
Katarzyna Baraniak - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 676027
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
type of construction the apartment
material bloczki silikatowe
type of window wooden
kitchen separate
garage yes
balcony yes

Elegancki, wyjątkowo słoneczny apartament na terenie kameralnego osiedla Millenium, jak dotąd jedynego z basenem w Gdyni.


Millenium Complex nie jest dużym osiedlem tylko zaciszną i ustronną inwestycja położona na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To niska dwupiętrowa zabudowa. Atutami tego miejsca są panująca tu cisza i spokój, a także bliskość przyrody, która nieomalże wdziera się do okien. Kolejnymi zaletami są bezpieczeństwo zapewnione przez 24 godzinną ochronę, zamknięty wokół teren oraz komfort i wygoda w postaci części wspólnych tj. sauny z basenem, siłowni oraz pomieszczenia klubowego.

Trzypokojowy apartament znajduje się na drugim piętrze budynku i składa się z przestronnego salonu z panoramicznymi oknami oraz częścią jadalnianą i wspaniałą południowo- zachodnią ekspozycją (60m2), dwóch sypialni (24m2, i 16m2), wyposażonej kuchni oraz obszernej jasnej łazienki z wanną i prysznicem i oknem w kształcie bulaja oraz WC dla gości. Z salonu możemy wyjść na obszerny, przepełniony słońcem taras (35m2),z którego rozpościera się piękny widok na las. Wysokość pomieszczeń jest także rzadko spotykana i bliżej jej do przedwojennych kamienic, niż obecnych standardów, bo wynosi prawie 3,0 m, co tym bardziej wzmaga poczucie przestrzeni.
Nieruchomość sprzedawana jest z 2 miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej, każde w cenie 25 tys. oraz piwnicy o powierzchni blisko 4 m2.

Jest kilka elementów, które składają się na wyjątkowość tej nieruchomości: jej kameralność, jej lokalizacja na obrzeżach lasu, a zarazem blisko centrum dwóch miast Sopotu i Gdyni, jej komfort w postaci części wspólnych a w szczególności basen, jej bezpieczeństwo z całodobową ochroną oraz luksusowy jak dla nowych inwestycji sposób budownictwa, duże połacie drewnianych i niestandardowych okien, obszerny taras, wspaniałe rozmieszczenie pomieszczeń względem stron świata, dająca oddech wysokość pomieszczeń oraz kominek pozwalający romantycznie odpocząć.

Nic dodać nic ująć. To trzeba zobaczyć, żeby się zakochać.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)