VISIT OUR

SOCIAL MEDIA PROFILE'S

Poland Sotheby's

Extraordinary real estate
in Poland and around the world

LOG ON OUR

NEWSLETTER

Thank you for your subscription.

You have already subscribed.

E-mail address was not found.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Back

3 629 EUR/M2

1 016 239 EUR

Gdynia - Śródmieście

Świętojańska Street
  • 280.0 m2
  • 1 room
  • 2015 y.
Offer no: 547950
Fill out the form and find out more about this offer:
Kategoria:
type of construction
the apartment
type of window
pcv
garage
yes

280m2 w nowym budownictwie z widokiem na morze.

Nieruchomość:
Apartament w stanie deweloperskim typu open space. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze. Ze względu na znikomą podaż mieszkań o tak dużej powierzchni, w samym centrum miasta, a dodatkowo w nowym budownictwie, oferta ta staje się być bardzo atrakcyjna zarówno pod względem mieszkalnym jak i inwestycyjnym. Duże, panoramiczne okna usytuowane są od strony ulicy Świętojańskiej, przez łuk bryły budynku, aż po patio i widok na Zatokę Gdańską. Ekspozycja północno-zachodnia-wschodnia. Do mieszkania przynależą trzy miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne). Trzy komórki lokatorskie gratis.
UWAGA: w tej inwestycji posiadamy także inne nieruchomości.

Budynek:

Nowoczesny apartamentowiec wyróżniony prestiżową nagrodą II stopnia “Budowa Roku 2015”. Znalazł się także na Luxury Realty Map wg Poland Sotheby''s International Realty. Baltiq Plaza to dwa pięciopiętrowe budynki połączone wewnętrznym dziedzińcem. Wpasowane w istniejącą już zabudowę prestiżowej ulicy Świętojańskiej.

Lokalizacja:

Centrum Gdyni, jedyne 400 m do plaży. W pobliżu liczne restauracje, sklepy i usługi. W najbliższym sąsiedztwie zlokalizowane są najsłynniejsze punkty miasta - Skwer Kościuszki, Muzeum Marynarki Wojennej, Sea Towers.

PLAN OF REAL ESTATE
plan
The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93) .
Location