VISIT OUR

SOCIAL MEDIA PROFILE'S

Poland Sotheby's

Extraordinary real estate
in Poland and around the world

LOG ON OUR

NEWSLETTER

Thank you for your subscription.

You have already subscribed.

E-mail address was not found.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Back

5 889 EUR/M2

1 392 161 EUR

Gdynia - Śródmieście

Hryniewickiego Street
  • 236.4 m2
  • 1 room
  • 2009 y.
Offer no: 564547
Fill out the form and find out more about this offer:
type of construction
the apartment
material
frame panel
garage
yes
balcony
yes

Unikatowy Penthouse na najwyższych piętrach budynku Sea Towers w Gdyni. Spektakularny widok na wszystkie strony świata, na Zatokę Gdańską oraz panoramę Gdyni.

Wyjątkowe miejsce na prestiżową siedzibę lub przedstawicielstwo firmy.
Apartament znajduje się na 35 i 36 ostatnim piętrze jednego z najwyższych, mieszkalnych budynków w Polsce - Sea Towers. Budynek z 2009 roku zaprojektowany został przez znaną, wiedeńską pracownię architektoniczną i jest flagową inwestycją Invest Komfortu. Znalazł się także w wydaniu Luxury Realty Map wg. Poland Sotheby''s International Realty. Wyższa wieża ma wysokość 142 metrów i znajduje się jedyne 12 metrów od linii brzegowej.
Penthouse o powierzchni 236,4m2 zajmuje 2 ostatnie piętra budynku. W tej chwili apartament przystosowany jest dla funkcji biurowej. Składa się z 3 poziomów - głównie jako open space, dodatkowy pokój - biuro, oraz sypialnia, łazienka i zaplecze kuchenne. Do apartamentu przynalżey balkon ok 10m2.
Istniejący rozkład i aż trzy poziomy kondygnacji otwierają możliwość dowolnej aranżacji wnętrza na niepowtarzalny, oryginalny apartament mieszkalny.
Na całej długości znajdują się panoramiczne okna, z których rozprzestrzenia się przepiękny, niepowtarzalny widok od Helu aż po Gdańsk oraz na panoramę Gdyni.

The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93) .
Location