338 872 EUR 2 523 EUR/m2
Gdańsk - Wrzeszcz/Strzyża Słonimskiego Street
134.3 m2 | 4 rooms | 2013 y.
Opiekun oferty
Joanna Kaszubowska - Poland Sotheby's International Realty

Joanna Kaszubowska

695 252 188

Inne moje oferty
Offer no: 654857
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO miejskie
type of construction the apartment
material mixed
type of window wooden
kitchen kitchenette
balcony yes

Apartament w kompleksie Avangard Apartamenty - przestrzeń, którą widać i czuć, na terenie Garnizonu z bezpośrednim dostępem do uroków miasta - kafejek, restauracji, salonów piękności, Starego Maneżu czy innych ośrodków kulturalnych.

Przestronny hall, który z jednej strony prowadzi nas do salonu z wyjściem na taras, jadalni oraz kuchni, z drugiej do części, gdzie znajdują się: sypialnia z wyjściem na taras, druga sypialnia, trzecia sypialnia z przejściem do garderoby i łazienki z wanną oraz prysznicem, kolejna łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze.

Avangard Apartamenty stanowią dwa budynki z miejscami parkingowymi ulokowanymi w podziemnej hali garażowej. Elewacje prostych, kubistycznych brył wykonane są ze szlachetnych materiałów, co dodaje obiektom nowoczesnej elegancji. Komfortowo zaprojektowane wnętrza mają duże przeszklenia okienne, ponadstandardową wysokość kondygnacji i nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, które wpływają na codzienną wygodę oraz bezpieczeństwo zamieszkiwania.
Projekt apartamentowców przygotował bardzo znany i ceniony architekt.

Do apartamentu przynależą 2 miejsca w hali garażowej oraz komórka lokatorska - dodatkowo płatne 40 tys.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)