sprzedane

Gdańsk - Stare Przedmieście Toruńska Street
75.0 m2 | 3 rooms | 2014 y.
Opiekun oferty
Paweł Łączyński - Poland Sotheby's International Realty

Paweł Łączyński

695 252 188

Inne moje oferty
Offer no: 571748
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
type of construction the apartment
material mixed
type of window wooden
kitchen kitchenette
garage yes
balcony yes

Oferta dla inwestora. Mieszkanie pod wynajem krótkoterminowy, z udokumentowaną stopą rentowności.

Nieruchomość:
Lokal 75m2 podzielony na dwa niezależne mieszkania każde z osobnym wejściem. Usytuowane na drugim piętrze prestiżowego apartamentowca "Aura" z 2014 roku. Mieszkania w pełni urządzone i wyposażone z tarasem, z których przez panoramiczne okna rozpościera się widok na Motławę. Przystosowane pod najem krótkoterminowy. Obecnie zarządzany przez operatora co sprawia te inwestycje bezobsługową.
1. Lokal dwupokojowy o powierzchni 46m2, którą stanowi połączony z aneksem kuchennym słoneczny pokój dzienny z tarasem, jadalnia, przestronna sypialnia z panoramicznym oknem oraz łazienka.
2. Jednopokojowe studio o powierzchni 29m2, na którą składa się aneks kuchenny połączony z przestronnym salonem oraz łazienka
W cenie mieszkania pełne wyposażenie (meble, sprzęt RTV i AGD oraz niezbędne dla gości rzeczy codziennego użytku), jak również przynależne miejsce parkingowe w hali garażowej.

Aura Gdańsk, to kompleks świetnie usytuowanych i wykończonych apartamentowców z 2014 roku w centrum Gdańska, nad samym brzegiem Motławy. 8 minut spacerem od Starówki, 700 metrów od stacji SKM i blisko przystanku tramwaju wodnego. Poza zyskiem z najmu, duży potencjał wzrostu wartości w czasie: trwa rewitalizacja Wyspy Spichrzów

Dla zdecydowanego inwestora posiadamy pakiet jedno, dwu i trzy mieszkaniowy.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)