292 042 EUR 4 788 EUR/m2
Gdańsk - Śródmieście Targ Rybny Street
61.0 m2 | 2 rooms | 2009 y.
Opiekun oferty
Joanna Kaszubowska - Poland Sotheby's International Realty

Joanna Kaszubowska

695 252 188

Inne moje oferty
Offer no: 634328
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
CO miejskie
type of construction the apartment
material frame panel
type of window aluminium
kitchen kitchenette

Unikatowa na skalę światową nieruchomość, z widokiem na Filharmonię Bałtycką, Motławę i kładkę przenoszącą na Wyspę Spichrzów.

Położony na pierwszym piętrze apartament składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym od strony rzeki, sypialni z przejściem do łazienki od strony zacisznej ulicy. Dodatkowo posiada wydzielone WC.

Historyczny, a zarazem nowoczesny układ kamienicy, najwyższa jakość wykończenia, kameralny charakter (jedynie 7 mieszkań zlokalizowanych w jednej klatce), duże przeszklenia z elementami kamienia, przesłony z perforowanej blachy w kolorze rdzawego brązu, elegancja i prestiż w każdym calu - czynią wskazany apartament wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Sąsiedztwo z najbardziej atrakcyjną częścią Gdańska oraz poczucie luksusu jakie towarzyszy danej nieruchomości spełnią oczekiwania najbardziej wymagających, jednocześnie otwierając możliwości na prowadzenie biznesu.

Do apartamentu przynależy komórka lokatorska - w cenie.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)