277 557 EUR 3 746 EUR/m2
Warszawa - Wola Siedmiogrodzka Street
74.1 m2 | 3 rooms | 2016 y.
Opiekun oferty
Jarosław Geller - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 656742
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
type of construction the apartment
material bloczki silikatowe
type of window wooden
kitchen kitchenette
balcony yes

Przestronny trzypokojowy apartament z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Położony na ostatnim, 15 piętrze w budynku o podwyższonym standardzie w śródmiejskiej części Woli. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu z recepcją, monitoringiem i całodobową ochroną.

Wysokie, ponad 3 metrowe pomieszczenia potęgują wrażenie przestronności. Dzięki ekspozycji wschód-południe-zachód, mieszkanie w ciągu dnia jest jasne, a wieczorem pozwala zrelaksować się podziwiając zachód słońca nad Warszawą.

Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, szerokiego hallu, dwóch sypialni, łazienki i WC. Do mieszkania przynależą przestronny, szeroki balkon oraz loggia.

Apartament wykończony w najwyższym standardzie z dbałością o najmniejsze szczegóły przy udziale projektanta wnętrz. Wysokiej jakości materiały min. podłoga z desek dębowych, wysokiej jakości zabudowa stolarska, oświetlenie oraz elementy wykończeniowe.

Dzięki przemyślanej i spójnie wkomponowanej zabudowie zyskujemy dodatkową przestrzeń użytkową i nowe możliwości aranżacji.

Do apartamentu przynależy dodatkowo płatne, miejsce postojowe w garażu podziemnym.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)