VISIT OUR

SOCIAL MEDIA PROFILE'S

Poland Sotheby's

Extraordinary real estate
in Poland and around the world

LOG ON OUR

NEWSLETTER

Thank you for your subscription.

You have already subscribed.

E-mail address was not found.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Back

Warszawa - Centrum

Twarda Street
  • 76.4 m2
  • 2 rooms
  • 2014 y.
Offer no: 538608
Fill out the form and find out more about this offer:
Kategoria:
type of construction
skyscraper
material
mixed
type of window
aluminium
kitchen
kitchenette
garage
yes

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią usytuowany w wieżowcu Cosmopolitan przy ul. Twardej, w Warszawie przy Placu Grzybowskim.

Cosmopolitan to unikalny w skali kraju wieżowiec o wysokości 160 m, wybudowany w 2013 r. w którym znajduje się 236 mieszkań.
Przedmiotowy apartament ma 76,42 m2 i ekspozycję północno - zachodnio - wschodnią - z panoramicznych okien rozpościera się piękny widok na panoramę miasta i Plac Grzybowski. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym ( ponad 45 m2), sypialnia z garderobą i łazienką z wanną i kabiną prysznicową, hall wejściowy oraz toaleta dla gości.
Apartament w pełni wyposażony a na wyposażeniu kuchni oraz pralni znajduje się wysokiej jakości sprzęt firmy Miele.
Dużą zaletą nieruchomości jest lokalizacja. Plac Grzybowski to dziś jedno z najprzyjemniejszych i najatrakcyjniejszych miejsc w stolicy. Nie ma bowiem drugiego takiego adresu, które na przestrzeni ostatnich lat, przeszło tak dużą metamorfozę. Dzięki rewitalizacji, która zakończyła się w 2010 roku, miejsce to otrzymało nowe oblicze. Architekci połączyli elementy drewniane i betonowe, które wraz z oczkiem wodnym, oświetleniem i kaskadą tworzą niezwykły klimat. Znajduje się tu wiele restauracji, modnych lokali, wielowiekowych zabytków oraz odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych. To miejsce przyciąga artystów i architektów, którzy stworzyli magiczną, nowoczesną i wielofunkcyjną przestrzeń w samym sercu tętniącego życiem miasta. Zielona enklawa, pełna bujnej roślinności fontann zapewnia odpoczynek, a wszechobecne tu kawiarnie oraz restauracje, od poranka aż do późnych godzin nocnych, skupiają zarówno mieszkańców, jak i gości stolicy.
Wyjątkowy jest również sam budynek, który oferuje nietypowe jak na mieszkalne wysokościowce rozwiązania, m.in. otwierane okna w każdym pokoju, a także wychodzące poza obrys bryły budynku wykusze, które powiększają pole widzenia mieszkańcom apartamentów. Całkowicie przeszklona fasada zapewnia niesamowity widok na panoramę Warszawy.
Dla komfortu mieszkańców na IV piętrze zlokalizowana została strefa relaksu, dostępna wyłącznie dla właścicieli apartamentów i ich gości. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą, jacuzzi oraz pomieszczeń klubowych.
Znajdują się tu również dwie sale konferencyjne oraz zagospodarowany taras z widokiem na Plac Grzybowski, ulicę Emilii Plater. Dodatkowo dla mieszkańców apartamentowca 7 dni w tygodniu dostępna jest usługa Concierge.
Dodatkowo w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

PLAN OF REAL ESTATE
plan
The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93) .
Location