sprzedane

Kraków - Grzegórzki Stachowskiego Street
55.4 m2 | 3 rooms | 2018 y.
Opiekun oferty
Sandra Grudzień - Poland Sotheby's International Realty
Offer no: 757093
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
type of construction the apartment
material mixed
type of window połaciowe
kitchen kitchenette
balcony yes

Apartament zlokalizowany w Inwestycji Pianissimo usytuowanej w pierwszej linii brzegowej rzeki Wisły z przepięknym widokiem na tereny spacerowe przy bulwarze Kurlandzkim.

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o łącznej powierzchni 56m2, z tarasem wychodzącym na rzekę Wisłę.

Pianissimo to kompleks o futurystycznej i zaokrąglonej formie geometrycznej budynku. Inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz sąsiadującej Wisły i znakomicie koresponduje z oryginalnie zaaranżowaną zielenią i małą architekturą zaprojektowaną wokół budynków.

Atutem usytuowania budynku jest możliwość szybkiego dojazdu w każdą część Krakowa z uwagi na bliskie położenie głównego węzła komunikacyjnego, jakim jest Rondo Grzegórzeckie oraz Rondo Mogilskie. Stanowią one również doskonały punkt przesiadkowy komunikacji miejskiej będący skrzyżowaniem wielu linii autobusowych jak i tramwajowych.

Elewacja budynku została wykończona szkłem, aluminium, kamieniem oraz szlachetnym tynkiem.
System bezpieczeństwa inwestycji obejmuje: kontrolowane strefy wjazdu, kontrolowane strefy dostępu, system inteligentnego klucza, całodobowy monitoring oraz ochrona 24h oraz wydzielone strefy ruchu pieszego. Na uwagę zasługuje starannie zaprojektowana zielona strefa wypoczynku.

Apartament jest w stanie deweloperskim zatem swobodnie można je zaaranżować pod swoje potrzeby. Rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny. Dużym atutem tego mieszkania jest duży taras z przepięknym widokiem na Wisłę, gdzie w ciszy i spokoju można się zrelaksować.

Zapraszam do prezentacji apartamentu.


The presented information does not form an offer in the meaning of Art. 66 and 71 of the Civil Code (J. L. 1964, number 16, item 93)