VISIT OUR

SOCIAL MEDIA PROFILE'S

Poland Sotheby's

Extraordinary real estate
in Poland and around the world

LOG ON OUR

NEWSLETTER

Thank you for your subscription.

You have already subscribed.

E-mail address was not found.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Back

Poland Sotheby’s International Realty strategicznym partnerem w Polsce przy sprzedaży apartamentów ZŁOTA 44

22-10-2015
English version of the article will be accessible soon

Renomowana agencja nieruchomości Poland Sotheby’s International Realty została w Polsce głównym partnerem odpowiedzialnym za promocję i pośrednictwo sprzedaży apartamentów w inwestycji ZŁOTA 44 w Warszawie.

Współpraca obu firm trwa już kilka miesięcy. Zadaniem Poland Sotheby’s International Realty będzie nie tylko wsparcie działań promocyjnych inwestycji ZŁOTA 44 na polskim rynku nieruchomości luksusowych, ale również profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży apartamentów. Poland Sotheby’s International Realty dysponuje odpowiednimi kanałami dotarcia do wyselekcjonowanych grup odbiorców zainteresowanych kupnem prestiżowych nieruchomości, takich jak apartamenty w inwestycji ZŁOTA 44 w Warszawie.

Współpraca w ramach projektu ZŁOTA 44 to dla nas ogromne wyróżnienie. To także najlepsza rekomendacja dla naszej wiedzy o rynku nieruchomości, profesjonalizmie i doświadczeniu w sprzedaży tego typu lokali – mówi Arkadiusz Wojciechowski, dyrektor zarządzający Poland Sotheby’s International Realty. Po raz kolejny będziemy mogli pośredniczyć w sprzedaży jednych z najlepszych apartamentów na polskim rynku – dodaje Arkadiusz Wojciechowski.

ZŁOTA 44 to w tej chwili najwyższy wyłącznie mieszkalny wieżowiec w Unii Europejskiej. Ten 52-piętrowy (192m wysokości), zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, wysokościowiec oferuje 287 ekskluzywnych apartamentów zaprojektowanych przez renomowaną pracownię Woods Bagot. Klienci mają do dyspozycji 2, 3 i 4 pokojowe apartamenty o powierzchni od 62 do 300 mkw. ZŁOTA 44 zapewnia także niespotykaną ofertę penthouse’ów, które wyróżniają się wyjątkowym układem i mogą sięgać nawet 1 000 metrów kwadratowych zajmując całe piętro budynku.

Dodatkowo ósme piętro budynku w całości przeznaczone będzie na strefę rekreacyjną dla mieszkańców i ich gości, a na parterze wieżowca, na powierzchni 800 mkw., powstaną prestiżowe lokale usługowe i najlepsze restauracje. Do dyspozycji rezydentów i ich gości dostępna będzie również całodobowa recepcja z concierge, reprezentacyjne lobby o wysokości ponad 6 metrów projektu samego Daniela Libeskinda i piwniczka do przechowywania win.

ZŁOTA 44 jest obecnie najlepszą inwestycją apartamentową z segmentu premium w Polsce, co potwierdzają liczne rankingi i nagrody jak np. European Property Awards 2015-2016 dla najlepszego projektu w Polsce, przyznana nam aż w czterech kategoriach. Inwestycja tej rangi musi być więc powierzona najlepszym specjalistom, dlatego na rynku polskim zdecydowaliśmy się na współpracę z Poland Sotheby’s International Realty - mówi Alicja Kościesza, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w ZŁOTEJ 44.

Sprzedażą apartamentów w ZŁOTEJ 44 zajmuje się teraz silne trio, które na rynku polskim tworzy biuro sprzedaży Złota 44 oraz Poland Sotheby’s International Realty, a na rynku międzynarodowym Savills International.

Pod koniec 2016 roku pierwsi klienci odbiorą najwyższej klasy apartamenty w Polsce, który dzięki jakości staje w jednym szeregu z najbardziej ekskluzywnymi rezydencjami na świecie.

 

- Jerzy Węglarz, Poland Sotheby's International Realty