VISIT OUR

SOCIAL MEDIA PROFILE'S

Poland Sotheby's

Extraordinary real estate
in Poland and around the world

LOG ON OUR

NEWSLETTER

Thank you for your subscription.

You have already subscribed.

E-mail address was not found.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Your subscription is removed.

Time for confirmation the subscription expired.

Back

Dziesięć najpiękniejszych miejsc do mieszkania w Polsce

10-03-2015
English version of the article will be accessible soon

Marka Poland Sotheby’s International Realty to wyjątkowej klasy nieruchomości położone w najpiękniejszych regionach kraju. Przedstawiamy dziesięć najatrakcyjniejszych z nich:

 

Kraków

Tutaj nie sposób się nudzić. Liczne kawiarnie, restauracje, galerie, teatry tworzą niezapomniany nastrój. Atrakcyjnie położony Kraków to również możliwość krótkich wypadów w pobliskie masywy Tatr lub wycieczek w skały Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Trójmiasto

To nie miejsce do mieszkania, ale styl życia. Można tu znaleźć wszystko: zielone bulwary i piaszczyste plaże idealne na spacery, a także gwarne okolice sopockiego mola, modne kluby oraz filmowe i muzyczne festiwale.

 

Wrocław

Dynamiczna i wielokulturowa stolica Dolnego Śląska  przyciąga nie tylko urodą ale również atmosferą. To jedna z najbardziej “zachodnich” polskich aglomeracji a także silnie rozwijający się ośrodek biznesowy.

 

Warszawa

Rozłożona na dwóch brzegach rzeki stołeczna metropolia tonie w zieleni. To właśnie parki wyznaczają główne szlaki komunikacyjne stolicy. Życie w Warszawie jest szybkie, intensywne   a jednocześnie bezpieczne.

 

Bydgoszcz

Często kojarzy się z Amsterdamem, nie tylko ze względu na przecinające ją kanały. Piękna, unikalna architektura, ciekawe wydarzenia artystyczne i rozległe tereny rekreacyjne sprawiają, że w tym mieście po prostu chce się żyć.

 

Łódź

Prawdziwa uczta dla miłośników industrialnych klimatów. Opuszczone fabryki i ceglane bloki robotników przekształcane są powoli w luksusowe lofty i sklepy. Dzięki temu  położona w samym centrum Polski Łódź nabiera wyjątkowego charakteru.

 

Toruń

Miasto  we właściwej skali. Średniowieczna zabudowa w centrum połączona z nowoczesną infrastrukturą stanowi wspaniałe tło dla życia mieszkańców, którzy chętnie korzystają z uroków okolicznych lasów i jezior.

 

Lublin

Nieczęsto zdarza się tak udane połączenie starej architektury i współczesnej zabudowy. Ale położony nieopodal granicy Lublin to przede wszystkim kresowy klimat magicznych zaułków, w których Zachód spotyka się ze Wschodem.

 

Kazimierz Dolny

Miniaturowe miasteczko z południowym charakterem. Zlokalizowany nad dzikim odcinkiem Wisły, wśród lessowych wąwozów Kazimierz posiada bogatą ofertę rekreacyjno-kulturalną. Przez cały rok można spędzać aktywnie czas, rozkoszując się urokiem starej zabudowy i wyjątkowych krajobrazów.

 

Zakopane

Perła wśród polskich kurortów górskich. Zakopane to jednak nie tylko narty i piesze wędrówki, ale tętniąca życiem miejscowość z licznymi komfortowymi udogodnieniami. Właśnie ze względu na połączenie możliwości obcowania z przyrodą z wygodą znajduje się tu wiele wakacyjnych rezydencji.

- Jerzy Węglarz, Poland Sotheby's International Realty